Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Olej żywokostowy górski z arniką 100ml

  24.00

  Olej Żywokostowy Górski z Arniką świetny przy urazach ,którym towarzyszą sińce ponieważ arnika jest składnikiem pomagającym szybszemu wchłanianiu się wszelkich wybroczyn.

 • Olej żywokostowy górski 150 ml

  37.00

  Niezastąpiony ,naturalny środek pomocny w leczeniu i rehabilitacji układu kostno -stawowego,mięśniowego,żylnego oraz skóry.Ten olej dodatkowo zawiera drobinki złota,które wzmacniają jego działanie.Do każdego oleju załączamy ulotkę gdzie można znależć opisy dotyczące stosowania .

 • Żel kasztanowy z rutyną 350ml FarmVix

  21.50

  Masz ciężkie opuchnięte nogi,kostki forma żelowa produktu podziała chłodząco i przyniesie ulgę.

 • Oliwa Magnezowa MyVita

  16.50

  Charakterystyka Oliwa magnezowa to preparat sporządzony na bazie chlorku magnezu sześciowodnego. Magnez w takiej formie, stosowany bezpośrednio na skórę, wykazuje doskonałą przyswajalność. Stosowanie Oliwę nanieść na skórę, a następnie delikatnie wmasować aż do momentu pojawienia się uczucia ciepła. Produkt do stosowania zewnętrznego. Składniki Aqua, Magnesium Chloride 30%.

 • Żyworódka pierzasta żel Eka Medica

  17.00

  Żel redukujący różne niedoskonałości skóry ,działa gojąco i regenerująco

 • Maść z żyworódki 150ml FarmVix

  28.00

  Dzięki tej maści zadbasz o swoją skórę.Oprócz działania gojącego doskonale nadaje się przy popękanym naskórku dłoni i rogowaceniu naskórka pięt.

 • DMSO 500ml

  26.00

  DMSO Dimetylosulfotlenek 250 ml / Soul-Farm  DMSO to organiczny związek z grupy sulfotlenków. Jest substancją podchodzącą z miazgi drzewnej. Ważne: Substancja zachowuje różne stany skupienia w zależności od temperatury. W temperaturze poniżej +19 stopni celsjusza ma postać skrystalizowaną, powyżej tej tempreratury jest cieczą. Przechodzenie z jednego stanu skupienia w drugi może być powtarzane i nie wpływa na…

 • Balsam z omułka zielonowargowego 150 ml Sanct Bernhard

  35.00

  Właściwości: Polecany balsam zawiera cenny ekstrakt z miąższu omułka zielonowargowego Perna Canaliculus (Nowa Zelandia). Oleje roślinne odżywiają skórę i sprawiają że jest miękka i elastyczna. Kadzidło i oleje mają relaksujący wpływ na skórę, mięśnie i stawy. Po zastosowaniu najpierw odczuwany jest efekt chłodzenia, który następnie zamienia się w przyjemne uczucie ciepła mając korzystny wpływ na…